Albania Forum - Welcome
Stafi i Albania ju uron mireseardhjen dhe bashkėbisedim tė kėndshėm pranė Albania Forum Regjistrohuni tani qė tė shkruani mendimet dhe opinionet tuaja nė kėtė komunitet.Regjistrimi ėshtė falas dhe ju kushton maksimumi 1 minutė kohė Klikoni kėtu pėr tu Regjistruar tek Albania Forum!
Menu Kryesore
 Kreu
 
Forumi
 
Anetaret
 
Profili
 
Pyetsori
Windows Vista Ultimate
VISTA vjen i aktivuar ska nevoje per serial No. apo Aktivizim No.
          

                            http://www.microsoft.net/vista

                            Kliko Ketu Per te Shkarkuar Vista
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 8 mė Sat Aug 11, 2007 1:49 pm
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» lejohet hapja vec per cuna
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptySat Sep 15, 2007 4:29 pm nga BABA_RECORD

» Cfare muzike po degjoni ?
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptyThu Sep 06, 2007 11:19 pm nga vili

» neqoftese doni nje kenge dhe se gjeni dot.
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptyMon Sep 03, 2007 8:07 am nga D+I+A+L-L=FAMILY

» Ku e keni bo ?
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptySat Sep 01, 2007 4:16 pm nga korcari_me^kitare

» 5 rregullat e seksit
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptyThu Aug 30, 2007 10:54 pm nga Syntax

» muzika shqipetare
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptyThu Aug 16, 2007 10:23 am nga korcari_me^kitare

» Kur e keni ba per here te pare ?
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptyTue Aug 14, 2007 12:06 am nga Admin

» kurioz
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptyMon Aug 13, 2007 6:41 pm nga PAPI@CHINO

» Hi :)
Foro gratis : Albania Forum - Portalli EmptyMon Aug 13, 2007 10:47 am nga Admin