Albania Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hi :)

3 posters

Shko poshtė

Hi :) Empty Hi :)

Mesazh  Qavo_{_SeLiTeS_} Mon Aug 13, 2007 1:11 am

Po i vija Nja 2 muaj nje Vajze verdall Arita ta beja per vete,Po dhe 2 muj Desha ta coja ne shtrat,nje stermundim.Kur arita dhe e cova ne shtrat Momentin qe e zhvesh u zhgenjeva,Nuk kishte Miter vetem fshigzen e urines kishte,u habita me tha,kshu kam lindur,me iku menaj dhe thash me vete,Gjith kte mundim te iki pa gje e ktheva mrapc dhe bona sex .... Hmmmm ishte Mrekulli,Epo kot sthojne Sa do rrosh do shikosh:)

Qavo_{_SeLiTeS_}

Numri i postimeve : 1
Registration date : 12/08/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Hi :) Empty :)

Mesazh  BABA_RECORD Mon Aug 13, 2007 1:15 am

gjithe ky cun ti iki mundimi prej duresh kot Razz

sbo


BABA farao RECORD

BABA_RECORD

Numri i postimeve : 37
Registration date : 08/08/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Hi :) Empty Re: Hi :)

Mesazh  Admin Mon Aug 13, 2007 10:47 am

heuuu me dal djali ma te miren moshe pa gje ska bo vaki kund Razz
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 26
Age : 29
Location : albania
Registration date : 05/08/2007

http://albania.forumburkina.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Hi :) Empty Re: Hi :)

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi