Ora ėshtė Thu Jun 01, 2023 10:06 pm


Albania Forum - Na Ndihmoni Te Zgjerojm Komunitetin Tone Ne Albania Forum
Qė tė filloni tė lexoni mesazhet, zgjidhni forumin qė ju pėlqen nga lista mė poshtė. Na kontaktoni ketu Kontaktoni Admin.Per Nje Akses te plote ne Forum Rregjistrohuni.
 • Forum
  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Pershendetje dhe urime


  Ketu mund te pershendesni dhe uroni Njeri Tjetrin miqt,te afermit, shoket & shoqet. me rast festash apo gezimesh!!
  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Prezantoni veten ne forum


  Prezantoni veten tuaj ne forum .'' Me pak fjal thoni shume gjera ''

  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Ndihmoni Njeri-Tjetrin


  Te Dashur Vizitor Ketu Mund Te Kerkoni Cdo Dhoj Ndihme Rreth Perdorimit Te Forumit !!
  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Kuriozitete


  Kuriozitete !! Jepni Mendimet Tuaja Ose Ndonje Kurjozitet Qe Keni Degjuar Ju!!
  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Diskutime Te Lira


  Nuk duhet ti permbaheni asnje tematike te vecante, hapni nje diskutim qe ju duket interesant .
  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Dashuria


  Gjithcka rreth dashuris, rreth ndjenjes, dhimbjes dhe emocionit. Pasqyrime, diskutime dhe histori dashurie.
  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Humor , Barsaleta


  "E qeshura zgjat jeten" , prandaj mos ngurroni por postoni cdo gje qe ka lidhje me humorin .
  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Lojra Te Ndryshme


  Ketu mund te gjeni dhe filloni lojra te ndryshme fjalesh. Ju urojme te zbaviteni dhe te vini ne prove aftesite tuaja.
  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Thashetheme


  Jepni Thashethemet qe jan hapur per ju ose per ndonje qe njihni ju edhe thashetheme per vipat shqipetar dhe te huaj !!
  Moderator: krenareshkodrane
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Aug 08, 2007 1:44 pm
  Admin Thashetheme Vipash
 • Zone e Kuqe


  Ky forum i keshillohet vetem anetareve mbi +18 vjec. Ketu mund te flisni hapur rreth seksit dhe Erosit ne pergjithesi.
  Moderator: krenareshkodrane
  5 Temat
  24 Mesazhet
  Sat Sep 15, 2007 4:29 pm
  BABA_RECORD lejohet hapja vec per cuna
 • Futbolli


  Komente mbi kampionatet e futbollit Serie A , SuperLiga , skuadrat , lojtarėt tuaj tė preferuar , rezultate , tifozerite. Futbollistėt shqiptarė jashtė.
  Moderator: krenareshkodrane
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Wed Aug 08, 2007 12:03 pm
  florii futbolli
 • Lajme Sportive


  Ktu Do Gjeni Lajmet Sportive Nga Gjith Bota !!
  Moderator: krenareshkodrane
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sat Aug 11, 2007 1:21 am
  PAPI@CHINO zonja e vjeter
 • Sportet e Tjera


  Moto GP , Formula 1 , Basketbolli , Tenisi etj etj. Gjithcka rreth ketyre sporteve !
  Moderator: krenareshkodrane
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Mon Aug 06, 2007 10:04 pm
  Admin Formula 1
 • Muzika


  Albumet mė te fundit , kenget e preferuara , tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muziken do ti gjeni vetem ne kete nenforum .
  Moderator: krenareshkodrane
  11 Temat
  28 Mesazhet
  Thu Sep 06, 2007 11:19 pm
  vili Cfare muzike po degjoni ?
 • Lajme Kulturore


  Ktu Do Gjeni Lajme Nga Kultura Dhe Arti Shqipetar Dhe i Huaj
  Moderator: krenareshkodrane
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sun Aug 12, 2007 10:53 am
  Admin Vajza e Dizdarit
 • Webmasterat Shqiptar dhe faqet shqiptare


  Ketu mund te shprehni lirshem mendimin tuaj, reth web-faqeve shqiptaredhe njerezeve qe i drejtojne. Mund te kritikoni sa te doni por gjithmonpa ofenduar askend.
  Moderator: krenareshkodrane
  0 Temat
  0 Mesazhet
Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 8 mė Sat Aug 11, 2007 1:49 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Qwant


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 80 artikuj

Forumi ka 113 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri ildi10


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur